Продовжуємо проведення волейбольних турнірів на підтримку воїнів ЗСУ.

Волейбольний турнір на підтримку ЗСУ у с. Куна.

   Відокремлений підрозділ громадської організації ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (голова – Юрій Охріменко) продовжив організацію серії спортивних турнірів на підтримку ЗСУ.

    Цього разу, в суботу 30 липня, в с. Куна зібрались волейболісти. За традицією учасниками турніру з паркового волейболу стали команди сіл Чечелівка, Куна та міста Гайсин. Турнір був присвячений Дню Української державності.

      Вже вдруге до проведення заходу долучилась громадська організація «Майбутнє починається сьогодні» (голова – Дарія Кобзар). Волонтери організації організували справжнє свято для учнів Кунянської школи та дітей вимушених переселенців, провівши їм майстер-класи, конкурси та пригостивши  смаколиками.  

1.

   Учасники художньої самодіяльності Кунянського Будинку культури (директор – Микола Шатілов) порадували учасників заходу своїми музичними композиціями.

   Щодо спортивних результатів, то найсильнішими, вчергове стали волейболісти Чечелівки (тренер – Микола Бойко),  які переграли з рахунком 2:0 гайсинчан та 2:1 кунянських волейболістів.

   Поступившись,

в упертій

боротьбі обом суперникам

з рахунком 1:2 третіми

стали хазяї –

                                                                                       команда Куни

(тренер – Сергій Дмитришин), друге місце виборола команда Гайсина (тренер – Павло Барінов).

 

1.

     Всі команди отримали нагороди від ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ та призи від хазяїв турніру – Кунянського старостинського округу.

     Але не спортивні результати

   і не творчі конкурси

    стали головним підсумком заходу.

Учасники змагань, гості, діти та всі присутні зібрали в скарбничку на користь ЗСУ рекордну для подібних заходів суму – 13821 грн.

     Ці кошти стануть вкладом у придбання тепловізора, який буде переданий підрозділу, в якому служить кунянець Євгеній Мельничук.

   Слід відзначити, що справжньою душею заходу стала староста Кунянського старостинського округу Оксана Присяжнюк, яка не тільки вручила призи спортсменам, але й зорганізувала жителів села, зуміла створити неповторну дружню атмосферу на святі, організувала частування його учасників.

     Подяки також заслуговують працівники ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна (директор – Ігор Брагар), представник «Колоса» в Куні Сергій Дмитришин, а також всі учасники свята.

      З такими людьми,

неодмінно,

Україна

переможе!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий