З Днем Державного прапора України.

300671536_3103701693274361_1881870322590345725_n

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

   23 серпня, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний прапор України.

     Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу.

    Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

     Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Наш обов’язок  як перед минулими, так і перед прийдешніми поколіннями – зробити все можливе, щоб наш Прапор гордо майорів довгі роки.

     Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

    То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

      Бажаємо всім Вам миру в країні, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку в родинах, а найголовніше – єднання заради досягнення найзаповітнішого - процвітання України.

       З Днем Державного Прапора України! Слава Україні!

 

З повагою та найкращими побажаннями,

від працівників культури Гайсинської громади

Начальник відділу культури,

молоді та спорту

Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник культури України                                                                                         Микола  РИЧКОВ                     

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий