Привітання з Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України
      Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави.
    Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, солов’їною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей.
       Нехай у серці горить шевченківський вогонь любові до рідної України — краю гір і степів, бистрих рік і золотих ланів.
       Пишаймося тим, що ми — українці! «Пахне хвиля Дніпрова, мов сіно, І гойдається в даль степову, Україно моя, Україно, Я для тебе на світіживу!» — мелодійні слова Дмитра Павличка надихають.
    І справді, Україна — край невимовної краси і водночас тяжкої недолі. Вона мужньо переносить найважчі випробування, коли гинуть мільйони її синів і дочок. І щоразу встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди і волі.
     Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу. Боляче про це говорити у святкові дні, але за неї Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя.
     Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, які, не шкодуючи свого життя, захищають її від агресора.
         Найголовніше – впевнено йти вперед та боротися за перемогу.
       Тому завдання українців – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти до цього максимум зусиль. Адже від кожного з нас значною мірою залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки.
     Бажаємо Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!
    З повагою та найкращими побажаннями,
від працівників культури Гайсинської громади
Начальник відділу культури,
молоді та спорту Гайсинської міської ради,
Заслужений працівник  культури України                                                                                                                 Микола РИЧКОВ
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий