Мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України.

DSC_9110

    29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

    Сьогодні українці по всьому світу схиляють голови… 

     З нагоди пам’ятного дня на Алеї Слави відбувся мітинг-реквієм за участі очільника громади Анатолія Гука, начальника Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Стоколоса, начальника відділу культури, молоді та спорту Миколи Ричкова, голови спілки АТО Миколи Данилюка, працівників структурних підрозділів міської ради, ветеранів АТО-ООС, військовослужбовців,громадськість міста.

1.

          Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

     Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.

        Саме тому сонях є символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
      Адже Україна для кожного із загиблих воїнів це є сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам’яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

       Присутні поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам – землякам та пом’янули Героїв хвилиною мовчання.

1.

1.

     У своїх виступах очільник громади Анатолій Гук та начальник Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Стоколос підкреслили, що війна, на жаль, ще триває та наш обов’язок – пам’ятати про вчинки наших захисників, адже вони відділи своє життя заради нашої з Вами свободи та свободи майбутніх поколінь. Для кожного з нас вони є прикладом патріотизму, мужності, братерства та самопожертви.

1.

     О 10.00 год. долучилилися до загальнонаціональної хвилини мовчання в знак вшанування пам’яті захисників які віддали життя за суверенітет України. 

 До Дня пам‘яті захисників України,

які загинули в боротьбі за незалежність,

 суверенітет і територіальну цілісність,

на музейній сторінці краєзнавчого музею

Гайсинщини у Фейсбуці було розміщено

фото експозиції, яка висвітлює

події російсько-української війни.

1.

 1.

    Пам’ятати – це обов’язок кожного свідомого українця, пам’ятати тих Героїв, які прагнули зробити усе, щоб у нас було достойне майбутнє і віддали за цю мрію найдорожче – своє життя. Пам’ятаймо всіх,  хто вже не з нами… Вони боролися за наше життя… Не забуваймо це! Закарбуймо їхні імена у ВІЧНОСТІ.

     ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!..

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий