День молоді в бібліотечних закладах громади.

Квест-гра до Дня молоді у відділі юнацтва

  Україна відзначає День молоді. Це свято творчості й натхнення, запалу та енергії, пізнання і самоствердження  молодої людини на шляху становлення її як особистості. 

       З нагоди Дня молоді в бібліотечних закладах громади  були проведено низку заходів.

     Зокрема бібліотекарями відділу юнацтва було організовано квест-гру «Молодість обирає освіченість».

  Користувачі бібліотеки відповідали на питання про Україну, видатних діячів, виконували різні завдання і ознайомилися з виставкою “Молодіжний книжковий мікс”.

1.

    В сільських бібліотеках-філіях були проведені години спілкування «Ми юний цвіт нової України»( Бібліотека-філія с. Чечелівка), «Читання на свіжому повітрі» (Бібліотека-філія с. Степашки»), «Бібліотека об`єднає молодь» (Бібліотека-філія с. Ярмолинці) та День молодого читача «Сучасна молодь читає» (Бібліотека-філія с. Мар`янівка).

    Були оформлені книжкові виставки “Книга в житті сучасної молоді” (Центральна бібліотека), виставка-адвайзер “Молоді  про молодь”(Бібліотека-філія с. Жерденівка) та перегляди літератури “Молодіжний книжковий мікс”(Відділ юнацтваа).

1.

    Сьогодні молоді хлопці і дівчата стали на захист нашої землі, цей патріотичний вчинок є особливим .

    Молодь України є її гордістю та майбутнім нашої держави. Саме молодь сьогодні визначає майбутнє країни та захищає її.

   Тож творіть та надихайте, змінюйте країну та світ довкола себе! Пам’ятайте, молодість – це не вік, молодість – це стан душі. Залишайтеся завжди молодими!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий