В бібліотеках громади відзначили День миру.

308125319_1152723911989804_4806446652093368436_n
      21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру.
     Сьогодні для нашої держави це свято набуло особливого змісту. Після 24 лютого 2022 року світ українців назавжди змінився.
      Ми відчули на собі те, про що багато хто раніше не замислювався.
      Тепер ми знаємо точно, що найбільше у світі щастя – це мир, мир у сім’ях, у серцях, у нашій рідній Україні! Велике щастя коли люди живуть дружно та спокійно, працюють, навчаються, коли не лунає «повітряна тривога», а земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
      З нагоди Міжнародного дня миру у бібліотеках громади були оформлені виставки «Хай буде мир віднині і повік» (Бібліотека-філія с. Зятківці), “Бережімо мир на цій землі” (Бібліотека-філія с. Чечелівка) та перегляди літератури «Хай буде мир віднині і навіки» (Бібліотека-філія с. Кисляк), «Нам потрібне мирне небо» (Бібліотека-філія с. Губник), “Хай буде мир на всій Землі” (Бібліотека-філія с. Мар`янівка), підготовлені інформаційний дайджест «21 вересня – Міжнародний день миру» (Центральна бібліотека), «Мир – значить життя» (Відділ юнацтва), з яких користувачі та відвідувачі бібліотек дізналися про історію виникнення цього свята.
     Були оформлені перегляди дитячих малюнків «Мир очима дітей» (Бібліотека-філія с. Карбівка), «Нам потрібне мине небо» (Бібліотека-філія с. Губник).
     У Степашській бібліотеці-філії була проведена арт-акція “Ми за мир!”, а у бібліотеці-філії с. Ярмолинці відбувся урок мужності “Нам потрібне мирне небо”.
      Бібліотекарем бібліотеки-філії с. Жерденівки було підготовлено слайд-презентації «Діти України за мир». У відео відтворені фото світлини дітей, які відвідували заходи в бібліотеці до війни, які вони були щасливі та усміхнені
  
В бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин було проведено майстер-клас «Голуб миру від краю до краю чорні хмари крилом розганяє».
Діти виготовляли із паперу голуба. Адже голуб – символ добра, миру, надії у перемогу та символ пам’яті дітей, які загинули внаслідок війни.
Також була проведена бесіда з дітьми «Діти – за мирну Україну та підготовлена викладка літератури.
     Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Адже найбільше у світі щастя – це, коли люди живуть мирно, дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
     Бажаємо всім миру, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя. Українці – сильна й непереможна нація, тепер про це знає увесь світ. Ми не маємо права здаватися, бо правда на нашому боці!
Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
Мир дуже скоро настане на нашій рідній українській землі!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий