Привітання до Дня туризму!

Слайд41

Шановні  працівники туристичної сфери та гості нашого міста! 

     Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.  День туризму – це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, і безперечно тих, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок для туристів – співробітників туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів.

  Наш край, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою духовною спадщиною та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму.

     В нашій громаді є унікальний храм із зовнішніми розписами, неповторна бубнівська кераміка та перший в Україні музей АТО. Багато гостей а саме фольклорні та фольклорно-етнографічні гурти зі всієї України приїжджають до нас на Всеукраїнські та обласні огляди-конкурси автентичних колективів на приз Г. Танцюри та на симпозіуми-практикуми «Бубнівська кераміка» у с. Бубнівка.

    Щиро бажаємо вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей, а працівникам цієї галузі хотілось би побажати успіхів та процвітання у цій нелегкій справі, адже саме завдяки вам люди отримують змогу насолодитись прекрасними пам’ятками архітектури, а туристам – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні Гайсинського краю.

    Впевнені, що ваша життєва енергія, висока професійність і глибоке знання своєї справи завжди будуть спрямовані на розквіт туристичної галузі нашого краю та України!

     Запрошуємо здійснити віртуальну подорож туристичними об`єктами нашої громади.

https://www.facebook.com/100009036825893/videos/775597457189393/?idorvanity=161228972509674

З повагою та найкращими побажаннями,

працівники культури Гайсинської громади

Начальник відділу культури, молоді та спорту

Гайсинської міської ради, Заслужений працівник культури України                                        Микола   РИЧКОВ                   

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий