Віртуальна прогулянка “Рідне місто у вулицях і обличчях”.

Слайд1
   27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. У різні часи та епохи людей приваблювала романтика подорожей, спілкування з друзями, знайомство з новимикраїнами, їхньою культурою, визначними і пам’ятними місцями.
    Туризм наповнює життя несподіваними відкриттями в природі, у суспільстві, зустріччю з прекрасним, сприяє формуванню людини духовно і фізично.
     Кожне місто, село може похвалитися своїми культурними цінностями. Відпочиваючи в Гайсині, можна поповнити свій багаж вражень від перегляду історичних і культурних визначних пам’яток.
    Гайсин – наш дім, наше коріння і доля, наша кровність і материнська пісня. Наше місто – розбуджені досвітки, духмяні пахощі міста. Тут живе наше дитинство, це частина нашого серця. Воно наша сповідь і турбота, і безтурботність серця. Рідне місто – це ми з вами, це наша Україна -мати.
    Гайсин – це вулиці і провулки, площі і парки, майданчики і перехрестя. Гайсинська бібліотека пропонує віртуально помандрувати вулицями, які отримали нові назви згідно рішення сесії Гайсинської міської ради.
    Тож, пропонуємо познайомитись з ними.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий