Відбулося покладання квітів до Дня визволення України від фашистських загарбників.

311989042_3158016304509566_5798137177753746384_n

    Сьогодні, 28 жовтня біля Обеліску Слави,  в день 78-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, відбулося вшанування героїчного подвигу воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

   Вшанувати пам’ять прийшли керівники міста, громади, представники ветеранських організацій, працівники структурних підрозділів Гайсинської міської ради, жителі міста.

   Гайсинчани завжди пам’ятають тих, хто ціною свого життя захищав і визволяв наш край в роки воєнного лихоліття. Тому в цей день вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам`ятного знаку.

 

1.

   У жалобі ми схиляємо голови перед пам’яттю наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль у жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищаючи рідну землю.

      Щороку історична пам’ять повертає нас до героїчних , болючих та радісних днів визволення України.

 

1.

 Сьогодні, ми як ніколи відчуваємо ту тонку грань між миром і війною. Нинішні захисники України гідно продовжують героїчні традиції  фронтовиків, захищаючи майбутнє країни вже в наш час.

     Присутні вшанували всіх визволителів, які ціною власного життя подарували нам мирне небо тоді та тих воїнів, які сьогодні відстоюють незалежність і захищають нас кожен день.

  Дякуємо всім захисникам за мужність, героїзм, вірність українському народові. Цінуємо кожного воїна та пам’ятатимемо про ваш подвиг.

     Нехай незламний і нескорений козацький дух захисників української землі усіх поколінь надасть нам сил та віри у щасливе та мирне майбутнє вільної та сильної України.  

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий