У бібліотечних закладах громади відбулися заходи до Дня визволення України від фашистських загарбників.

1

     28 жовтня в Україні щорічно відзначається День визволення нашої країни від фашистських загарбників.

   Напередодні для читачів нашої громади працівниками бібліотек до 78-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників в бібліотечних закладах громади були організовані книжкові виставки, перегляди та огляди літератури.

  У бібліотеках міста були представлені виставка-спомин «Пам’ятаємо все. Стала пам’ять наша обеліском» (Центральна бібліотека), виставка – спогад  «У нашій пам’яті миттєвості війни» (Відділ юнацтва), присвячені безсмертному подвигу та звитязі українського народу в роки Другої Світової війни.

    Так, в пам’ять про героїв Другої світової війни та визволення України від фашистських загарбників  в сільських бібліотеках-філіях також були оформлені виставки «Подвиг визволителів безсмертний» (Бібліотека-філія с.Зятківці), «Пам’ять береже історію» (Бібліотека-філія с. Мар`янівка), «Повідайте онукам, ветерани…» (Бібліотека-філія с. Губник) та перегляди літератури «Подвиг визволителів безсмертний у віках» (Бібліотека-філія с. Харпачка), «Ми їх завжди будемо пам’ятати» (Бібліотека-філія с. Крутогорб), «Жива пам’ять війни» (Бібліотека-філія с. Кисляк).

   Книги та документи, представлені на виставці, розкривають історичну правду про переможні й трагічні дні, змальовують образи учасників воєнних подій.  

1. 

 В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам Другої світової війни.

Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

     Бібліотекарі разом з односельчанами та старостами сіл, працівниками культури поклали квіти на братські могили, до Обелісків Слави та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, які не шкодували себе, рятуючи рідну землю.

     Пам’ятаємо і будемо пам’ятати сторінки історії своєї держави.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий