До краєзнавчого музею завітали учні школи.

IMG-a658a2b84c6e9e569ae7914a29ec0add-V

     Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

    2 листопада під час осінніх канікул здобувачі освіти 5- Б класу ( класний керівник Людмила Зелінська) і 6-В класу ( класний керівник Світлана Загурська) відвідали краєзнавчий музей Гайсинщини.

   Мета екскурсії – формування національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, прищеплення шанобливого ставлення до культури, забезпечення духовної єдності поколінь.

    Впродовж екскурсії діти дізналися, яким був народний одяг чоловіків та жінок, як робили нитки, з яких ткали одежу, як вибілювали або фарбували ці нитки, щоб вони мали гарний вигляд, як господині вишивали сорочки, рушники.

      Також діти мали змогу потримати в руках яскраву бубнівську кераміку, вироби з дерева та металу.

1.

1.

     1.

     Від екскурсовода діти почули цікаву розповідь про героїзм воїнів та мирних жителів в роки Другої світової війни, російсько-української війни, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

    Учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий