«Книгу – в сімꞌю, сімꞌю – в бібліотеку»

313251238_1529308297586059_4180942596129899541_n

    Бібліотека – філія для дітей м. Гайсин запроваджує новий формат корисного дозвілля — відвідування бібліотеки всією родиною під назвою «Книгу – в сімꞌю, сімꞌю – в бібліотеку».

   Батьки та діти двічі на тиждень будуть збиратись у бібліотеці для родинного спілкування, навчання, читання та відпочинку.

     Працюючи над проблемою відродження традицій читання, бібліотекарі перетворили книгозбірню в бібліотечний коворкінг. На базі двох окремих бібліотек для дітей та юнацтва, які розміщуються у суміжних приміщення, працівники книгозбірні підготували та надали користувачам безліч сучасних можливостей для інтелектуального відпочинку, саморозвитку та задоволення інформаційних потреб кожного із родини.

    Для найменших користувачів,

бібліотекар провела невеличку

екскурсію книгозбірнею,

ознайомила з книгами та

журналами.

  Для батьків було проведено бесіду та розгорнуто перегляд періодичних видань та книжкової продукції, який дозволяє донести важливу інформацію до старших членів родин, коли малюки зайняті у бібліотеці.

    Працівники книгозбірні намагаються створити затишну та феєричну атмосферу, щоб спілкування з книгами стало звичним, і, що найважливіше, – приємним та улюбленим заняттям.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий