Відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

313438362_906220567032304_112751625532671979_n

      Квіти, грамоти та подяки, теплі слова і привітання – в атмосфері дружнього спілкування у глядацькій залі міського Будинкукультури відбулись урочистості присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва, який в Україні відзначається 9 листопада.

    Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.

   Враховуючи події сьогодення та подвиг нашого народу в знак вдячності та поклали квіти до меморіального комплексу Алеї Слави та вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

    У фойє Будинку культури були оформлені виставка гончарного мистецтва, де представлені неповторні витвори майстрів бубнівської кераміки, роботи Тетяни Шпак – Заслуженого майстра народної творчості, на жаль вже покійної Валентини Живко. А також були представлені дипломи та грамоти, які були отримані закладами культури, фото світлини із заходів.

   Вдячність і шану працівникам галузі культури та талановитим митцям, які прославляють Гайсинську громаду, висловив міський голова Гайсинської громади Анатолій Гук.

    «Дуже вагоме місце у нашому житті займає те, що робите ви, шановні працівники галузі культури. Це і позитивні емоції. Також ви змушуєте інколи сумувати і навіть плакати. Хочу подякувати всім працівникам галузі культури за популяризацію української пісні, книги та мистецтва», – зазначиву своєму вітальному слові Анатолій Ілліч.

     В знак поваги від усіх працівників Анатолію Гуку вручили булаву, квіти та запашний коровай, як символ, миру і добра.

    До вітань приєдналася начальник відділу освіти Гайсинської міської ради Валентина Шрамко. У своєму виступі Валентина Миколаївна наголосила, що своєю щоденною наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення, вселяють надію на краще. Побажала усім міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного натхнення, реалізації творчих проектів і миру.

     Лунали слова вдячності та святкові вітання від начальника відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради, Заслуженого працівника культури України Миколи Ричкова.

   Микола Леонідович подякував за невтомну працю, за творчість та ентузіазм, за мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі, за ту волонтерську допомогу, яку працівники культури надавали і продовжують надавати кожного дня наближаючи нашу Перемогу.

    Вітання супроводжувались нагородами та подяками. За вагомий особистий внесок у збереження та збагачення культурної спадщини українського народу, формування національних цінностей, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівникам були вручені подяки.

   

1/

   Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх працівників культури, майстрів, які відійшли вже у вічність. Після зустрічі відвідали їхні могили на міському та сільських кладовищах, поклали квіти та схилили голови у хвилі мовчання.

    Під час святкових вітань на екрані демонструвався святковий відеоролик та лунали музичні та хореографічні композиції від талановитих працівників міського Будинку культури.

 

1.

   Подякували працівникам засобів масової інформації

за висвітлення наших культурно-мистецьких заходів на шпальтах газети та

під час ефірів Гайсинського радіомовлення та вручили їм подарунки.

      Також привітали усіх іменників, які відзначали свої дні народження, вручивши їм подарунки

  Самовіддана творча праця працівників культури та аматорів народного мистецтва вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Завдяки щоденній праці цих людей невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси.

    Фінальним акордом святкової зустрічі стала пісенна композиції «Непереможна наша Україна», яка викликала у всіх присутніх чуттєві емоції, нагорталися сльози і зростала впевненість, у тому, що українці – сильні, нездоланні і непереможні.

 Все буде Україна. Слава Україні! Героям Слава!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий