Вшанування пам’яті жертв голодоморів у закладах культури громади.

316832863_207133265045429_5977730168078277176_n

      Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом – злочином проти людства.             

   Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

       25 листопада 2022 року біля пам’ятного знаку в місті Гайсин відбувся мітинг-реквієм, присвячений 90-й річниці пам’яті  жертв голодоморів. 

    На мітингу були присутні керівники громади, працівники установ та організацій міської ради, працівники культури. Присутні вшанували закатованих голодом жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання.

      Багато глибоких та змістовних слів було сказано й ведучою реквієму, основним меседжем яких був заклик бути не байдужим до цієї трагічної дати в історії України та пам’ятати про ті страшні випробовування, які випали на долю нашого народу.

   До могили закатованих голодом поклали квіти з колоссям пшениці та запалили свічки пам’яті у скляних лампадках.

1.

   У  всіх старостинських округах  Гайсинської громади  були проведені заходи з  вшанування пам’яті жертв Голодоморів.

   

1.

   

1.

   

1.

    Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Було запалено світло свічок пам’яті. І воно стало даниною тим, хто навічно пішов від нас у 1933 році.

1.

1.

   

Сьогоднішні злодіяння

російської федерації проти

українців – це не що інше,

як пряме продовження політики

російських більшовиків

щодо знищення нашого народу.

 

1.1

1.

Тому єдиним беззаперечним результатом тривалої боротьби добра і зла має стати перемога України над московією. І тільки так – і не інакше!

          Нас не зламати! Єднаймося! Переможемо!

          Пам’ятаємо! Не пробачимо!

          Зупинимо геноцид!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий