Успіх гайсинських орієнтувальників на змаганнях у Львові.

314901089_3172575943053602_927722543061343593_n

12 – 13 листопада 2022 р. у місті Львів пройшов відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування.

На запрошення головного судді змагань, вихованця гайсинського орієнтування, який навчався в школі с. Гунча та ліцеї №7 м. Гайсин, а нині викладача Національної академії сухопутних військ Максима Бабича.

В цих змаганнях взяли участь команда Гайсинської громади в складі 6 спортсменів-орієнтувальників та тренера, голови ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської громади Юрія Охріменка.

Дистанції змагань були прокладені на території мальовничих львівських парків – Стрийського та ім. Богдан

а Хмельницького.

Їх долали 224 спортсмени з Львівської, Закарпатської, Харківської, Сумської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Луганської, Чернівецької, Донецької, Дніпропетровської областей та міста Києва.

Приємно, що не загубились серед них гайсинчани. Вони зайняли шість місць в перших «десятках» у своїх групах, а Софія Анікеєнко, випускниця ліцею №7, а нині першокурсниця Київського національного лінгвістичного університету, на спринтерській дистанції другого дня у групі Ж-18 виборола третє місце та завоювала бронзову медаль чемпіонату.