Мітинг-реквієм з нагоди відзначення 9-ї річниці Дня Гідності та Свободи України.

DSC_9493

     21 листопада, з різницею у дев’ять років, під час Помаранчевої та революції Гідності українці вкотре довели, що Гідність і Свобода — це єство нашої нації, це наше повітря. 

    А з початку повномасштабного наступу росії на Україну українці  - військовослужбовці, волонтери, медики, енергетики, представники  всіх інших  професій, дорослі та діти – щодня доводять своїми  діями, вчинками, що ми  – нація Гідності , нація не рабів, а вільних людей.

     Схиляємо голову перед Героям, які віддали життя, аби ми дихали вільно. Віддаємо шану   подвигу, патріотизму та мужності українців, які на Майданах виступили на захист демократичних цінностей демократії, відстояли свій вибір. - побудови економічно й духовно багатої, вільної України.

    Вшанували пам’ять тих, хто зробив свій внесок у Помаранчеву революцію та Революцію Гідності та поклав своє життя на захист України міський голова Анатолій Гук, голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук, начальник відділу культури, молоді та спорту Микола Ричков, працівники галузі культури.

   Керівники поклали квіти до меморіального комплексу воїнам АТО на Алеї Слави та до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні.

    Вони вклонилися героям Небесної Сотні та всім українським захисникам, які у різні роки боролися за незалежність нашої держави. І всім тим, хто своєю жертовністю показав щире прагнення жити у вільній і суверенній державі.

    Ми нескорена нація, і Україна обов’язково переможе! Вистояли на Майдані – переможемо у війні! Слава Україні!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий