Фільм народної кіностудії «Ювілей» Чечелівського сільського Будинку культури в конкурсі “КіноМетр” у номінації «Документальне кіно» зайняв І місце.

318021305_3185947161716480_3025330713707314496_n
      За часи існування народної аматорської кіностудії «Ювілей» Чечелівського сільського Будинку культури. Очолює кіностудію Олександр Міщенко, яки й відзняв багато кіно та відео матеріалів, більшість з яких патріотичного характеру.
       Щорічно кіностудія приймає участь у обласних фестивалях та конкурсах аматорів кіномистецтва.
      В цьому році знову був надісланий фільм на участь у XV обласному фестивалі – конкурсі аматорського кіно «КіноМетр».
     На розгляд журі було представлено короткометражний фільм «Позивний «Бронь». Приємно зазначити, що за результатами оцінювання, перше місце в номінації «Документальний фільм» отримав саме цей фільм.

   Він був відзнятий в пам’ять про нашого земляка, Захисника України Олександра Чаленка, який віддав за незалежність нашої держави найдорожче – життя.
   Олександр Дмитрович народився 27 грудня 1978 року селі Чечелівка. Ще у 2014 році наш земляк став на захист української землі в зоні АТО/ООС. Мав досвід у бойових діях і вболівав за українську державність. Він – справжній патріот і небайдужий до долі рідної країни громадянин.
   У перші ж дні з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну пішов боронити нашу державу. Служив у складі 59 окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, був вірним присязі солдатом, надійним побратимом та людиною слова.
   Загинув воїн Олександр Чаленко 19 липня 2022 року на Миколаївщині під час виконання байового завдання, отримавши важкі поранення не сумісні з життям.
 24 липня Олександра Дмитровича поховали на місцевому кладовищі в рідному с. Челелівка з усіма військовими почестями на Алеї Слави.
    Герої живі – поки їх пам’ятають! Восьмий рік триває російсько – українська війна. Тисячі наших співгромадян віддали своє життя відстоюючи незалежність нашої держави.
   Історія кожного – це не лише історія життя і загибелі Героя, але й історія цієї війни, кожну сторінку якої не можна забути.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий