Привітання з Днем місцевого самоврядування!

318408750_3189741381337058_7830037819327285557_n
     Шановні керівники, депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування громади, активісти територіальної громади!
        Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
     Майбутнє держави та громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належнихумов проживання своїх мешканців.
    Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.
     Вашими спільними зусиллями твориться неповторний образ Гайсинської гррмади, зберігається наша героїчна історія та закладається майбутнє.
        З нагоди свята, бажаємо Вам мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, миру і злагоди, витримки і віри.
       Особливі слова подяки ветеранам органів місцевого самоврядування, які зробили особистий вклад в його становлення та розвиток.
       Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а віра у щасливе та мирне майбутнє рідної громади й України в цілому додають усім Вам сили та наснаги.
З повагою та найкращими побажаннями,
від працівників культури Гайсинської громади
Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради,
Заслужений працівник культури України                                                                                                       Микола РИЧКОВ
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий