До музею АТО м. Гайсин завітали маленькі патріоти нашої громади.

320831649_1175788599726541_8822939920869206980_n

    18 грудня до музею АТО м. Гайсин завітали маленькі патріоти нашої громади – учасники конкурсу малюнків та листів до Св. Миколая, який проходив онлайн на сторінці ГО “Майбутнє починається сьогодні”.

    Як у своїх творчих роботах, так і під час зустрічі у стінах музею діти випромінювали свою любов до рідної землі, віру в ЗСУ та захоплення нашими героями-захисниками, про подвиги та звитягу, яких мали змогу дізнатися більше під час пізнавальної екскурсії.

   Залюбки слухали розповіді про історію України останніх років, розглядали цікаві експонати музею – трофеї російсько-української війни, особисті речі українських воїнів, зразки зброї та моделі техніки.

1.

     Сподіваємося, що враження про сьогоднішню екскурсію надовго залишаться у маленьких сердечках, адже знати і шанувати історію рідної землі, розуміти ціну нашої свободи та незалежності – святий обов’язок кожного з нас!

1.

1.

      Віримо, що зі щирих маленьких патріотів виросте нове покоління сильних, добрих, чесних та мудрих українців, за світле майбутнє яких сьогодні мужньо борються наші воїни!

     Все буде Україна!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий