Бібліотеки Гайсинської громади долучилися до Національного тижня читання.

Національний тиждень читання

       В Україні з 12 по 19 грудня пройшов Національний тиждень читання. Захід проводив Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України.

     Це загальнонаціональне свято, що об’єднало навколо читання читачів, письменників, бібліотекарів, видавців і книгарів по всій країні.

  Метою заходу було залучити українців до читання, купівлі та дарування книжок, відвідування бібліотек, привернення уваги до українського книговидання та літератури, підтримка видавництв, книгарень та бібліотек.

      Втілювались проєкти, що покликані допомогти українцям знайти свою книгу, спонукати читати, зробити книжку ближчою до кожного.

    Бібліотеки територіальної громади активно долучилися до Національного тижня читання. Було створено ряд відеороликів та буктрейлерів про книги, які є в наших книгозбірнях, організовувалися книжкові виставки та перегляди з метою популяризації книги.

   Зокрема Гайсинська центральна бібліотека долучилась до цього проекту. Протягом тижня кожного дня публікували у групі бібліотеки в соціальній мережі книги певної тематики. З серії «Історичних романів» презентували читачам книги історичного жанру відомого українського письменника Валентина Чемериса, які є в фонді бібліотеки.

https://www.facebook.com/100021966434234/videos/545860433757353

       Другого дня публікували відео-презентацію книг детективного та пригодницького жанру відомого українського письменника Андрія Кокотюхи.

https://www.facebook.com/100021966434234/videos/482541327111962

      В четвертий день тижня, який присвячений книгам з фантастики (фентезі), наукової фантастики бібліотекарі запропонували читачам познайомитись з книгами нашого земляка Олексія Брика, що адресовані поціновувачам науково-популярної фантастики і які є в фонді нашої бібліотеки.

   Також до акції приєдналися і бібліотеки-філії. Були оформлені виставки сучасних та цікавих книг, які користуються попитом серед користувачів дітей «Сторінками улюблених книг» та дорослих «Цікаві книги нашої бібліотеки» (Бібліотека-філія с. Мар`янівка), «Прочитай! Мені сподобалось!» (Бібліотека-філія с. Зятківці, с. Бубнівка та с. Жерденівка).

https://www.facebook.com/100009036825893/videos/pcb.591476372818263/2825766630888689

    Національний тиждень читання завершився, але знайомства з книгами продовжуються. У бібліотеках на відвідувачів чекають різноманітні активності задля формування читацьких інтересів та розвиток читацької культури.

В ці зимові вечори запрошуємо до читання, поринути в чарівний світ української книги.

                Читаємо, популяризуємо та захоплюємося українською книгою разом!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий