Орієнтувальники змаганнями відзначили День Святого Миколая.

320735553_917148962999145_8207401761273941810_n
    17 – 18 грудня в столиці пройшли ІХ відкриті змагання з орієнтування в приміщенні присвячені Дню Святого Миколая. Вдруге в них взяли орієнтувальники Гайсинщини.
   До складу команди ввійшло 11 спортсменів та тренер – голова ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Юрій Охріменко.
           Дистанції змагань були прокладені в корпусах Київського національного університету імені Тараса Шевченка: в першийдень – в центральному («червоному») корпусі, а другого – в приміщенні механіко-математичного факультету. В змаганнях взяло участь 267 учасників, з 10 регіонів України.
   Серед такої кількості провідних орієнтувальників не загубились гайсинчани. Десять з одинадцяти орієнтувальників вибороли місця в перших «десятках» на окремих дистанціях, п’ять з них стали призерами.
         В загальному заліку (за сумою двох дистанцій) бронзові медалі змагань вибороли Анікеєнко Софія (група Ж-18) та Уманець Наталія (група Ж-35).
       Але найбільшого успіху добилась наймолодша в команді – Борова Катерина (група Ж-12), яка зайняла друге місце, зовсім небагато поступившись переможниці-киянці.
      Як завжди, орієнтувальники не обмежились самими змаганнями, але й відвідали локації тематичного парку відпочинку «Зимова країна на ВДНГ», а також відчули на собі труднощі військового часу, які переживають кияни: відключення світла, тепла та води, перебування в метро під час повітряної тривоги.
      Але, не зважаючи на все це, вони залишились задоволеними участю в змаганнях і з нетерпінням чекатимуть зустрічі з друзями-орієнтувальниками на майбутніх змаганнях.
1.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий