Відбулася нарада працівників закладів культури.

Нарада працівників закладів культури

     Сьогодні, 28 грудня 2022 року під керівництвом начальника відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Миколи Ричкова відбулася виробнича нарада працівників закладів культури з питань підготовки та здачі річних звітів.

    Хвилиною мовчання вшанували пам`ять бібліотекаря бібліотеки-філії с. Куна Майї Короленко, яка відійшла у інший світ та усіх наших захисників, які загинули, захищаючи територіальну цілісність нашої країни.

   Микола Леонідович у своєму виступі підвів підсумки роботи та подякував за волонтерську діяльність, яку працівники культури проводять сьогодні, також зазначив на потребі рухатись постійно вперед, шукати сучасні форми роботи, вчитись по-новому мислити, розвиватись і вдосконалюватись, відповідно до вимог часу.

1.

   

   У ході зустрічі обговорено основні аспекти формування звітів, систематизації та узагальнення відповідних матеріалів.

      Методисти відповідних структурних підрозділів надалі більш детальну інформацію.

  На нараду був запрошений Володимир Дверницький, який нещодавно видав чергову свою книгу. Микола Леонідович подякував йому від усіх працівників культури за його творчість, побажавши міцного здоров’я, творчого натхнення і надалі дарувати свої віршовані композиції, які займають чільне місце в репертуарі солістів та колективів та прославляють наш співучий край.

     В знак вдячності Володимиру Васильовичу вручили запашний коровай, як символ добробуту, злагоди і миру.

    Приємною новиною є те, що напередодні відбулося засідання колегії Департаменту гуманітарної політики, де було прийнято рішення присвоїти  в цьому році двом колективам міського Будинку культури звання «народного».

    Це  хореографічний колектив «Пірует» і вокальний жіночий ансамбль «Вербиченька».

      Вже традиційно отримали вітання від своїх колег з вітальної бригади.

1.

1.

     Вони привітали з наступаючими святами і побажали найголовнішого миру та найскорішої перемоги.

Новий Рік засіяв усіх присутніх у залі зерном.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий