Юні волейболісти підтримали Збройні Сили України.

Юні волейболісти підтримали Збройні Сили України.

     Спортсмени Гайсинщини, одними з перших в області, вже невдовзі після ворожої навали на Україну, розпочали проводити акції в підтримку Збройних сил України.

     Так, в минулому році, ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ провів три турніри волейболістів (Гайсин, Чечелівка, Куна), а ГО «Гайсинська районна асоціація футболу» – турнір серед ветеранів футболу, на яких не тільки визначали переможців, а й збирали кошти в підтримку ЗСУ.

     На цих турнірах волонтерам було передано 37409 грн., які в подальшому пішли на задоволення нагальних потреб наших захисників.

     Цьогоріч до цієї благородної справи вирішили долучитись вихованці Гайсинської ДЮСШ.

     

1.

   Зусиллями тренера школи Миколи Миколайовича Крука 6 січня було організовано міжобласний турнір волейболу серед юнаків 2006-2007 р. н.

   До участі в турнірі були запрошені команди дитячо-юнацьких шкіл з Гайсина, Теплика та Жашкова Черкаської області.

1.   

   Черговий раз гостинно приймав спортсменів заклад загальної середньої освіти №6 м. Гайсин (директор – Мигидюк О.Д.).

1.

    На урочистому відкритті змагань були присутні начальник відділу культури, молоді та спорту Микола Ричков, який тепло, по батьківськи привітав учасників турніру, а також керівник Гайсинського «Колосу» Юрій Охріменко та заступник директора Гайсинської ДЮСШ Віктор Скрипник.

1.

  В першій грі турніру гайсинчани зустрілись з гостями з Черкащини. В двох партіях сильнішими стали юні волейболісти Жашкова, хоча рахунок партій – 25:23 та 25:17 свідчить про напружену боротьбу.

1.

1.

  Результати двох інших матчів слід визнати сенсаційними – команда Теплика, яка була дуже ослабленою через хвороби своїх спортсменів (їм навіть прийшлось задіяти до складу двох дівчаток) зуміла перемогти в трьох партіях і гайсинчан і жашківчан.

  Цікаво, що рахунок в обох третіх партіях був однаковим – 15:10 на користь Теплика. Саме вони і стали переможцями турніру, друге місце виборола команда Жашкова, третє – команда Гайсинської ДЮСШ.

  Але спортивні результати не стали головним підсумком турніру, адже його учасники зібрали кошти в сумі 3660 грн., які були передані Президенту благодійного фонду «Сильні разом» Віталію Красюку для подальшого спрямування їх на нужди ЗСУ.

   Таким чином, юні волейболісти їх тренери та гості змагань долучились до наших спільних дій задля Перемоги.

    Дякуємо їм за це!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий