Навчання на онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта для працівників закладів культури.

Навчання на онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта для працівників музеїв,

      У сучасному світі інформаційні технології розвиваються стрімко. У кожного є комп’ютер, планшет чи мобільний телефон, сьогодні уявити своє життя без гаджетів просто неможливо.

   Завдяки ним можна навчатися, спілкуватися, робити покупки, грати в ігри, читати книги, слухати музику, дивитися відео, обробляти фото тощо.

    Але, на жаль, не кожен може ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі, навчанні, професійному чи особистісному розвитку.

       Цифрова грамотність – здатність безпечно та ефективно використовувати сучасні цифрові технології в навчанні, в роботі та особистісному розвитку.

    Саме з цією метою Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» - https://osvita.diia.gov.ua/.

      В рамках Тижня цифрової освіти в закладах культури було проведено навчання для працівників.

     Працівники ознайомилися із усіма можливостями даної платформи, переглянули серіали на корисну та цікаву для них тематику. А також новопризначені працівники які раніше не проходили тестування “Цифрограм”, пройшли та отримали сертифікат.

   

      Бібліотечні працівники ознайомили з цією платформою своїх користувачів.

  Центральна бібліотека пропонує всім жителям громади покращити свої базові цифрові навички та медіа грамотність.

  Усі охочі можуть проходити навчання на платформі «Дія. Цифрова освіта» в читальному залі бібліотеки, безкоштовно у зручний для вас час.

   Вміння шукати, аналізувати та споживати безпечну інформацію, опановувати ризики цифрового середовища та досягати успіху в ньому у наш час – це необхідність.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий