З нагоди Дня Соборності України в місті Гайсин відбулося покладання квітів.

Покладання квітів до Дня Соборності України

      Традиційно 22 січня у нашій державі відзначається День Соборності України. Цього року виповнюється 103-тя річниця проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

      У наш час, коли Україна переживає непрості часи, поняття «соборність» набуло нового значення.

    День Соборності – це нагадування для всіх громадян України про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей.

    Сьогодні ця дата уособлює національну єдність і символізує прагнення нашого народу до вільного життя в самостійній незалежній державі.

       Гайсинська громада долучилася до відзначення цього всенародного свята.

     Напередодні, 20 січня відбулось покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам-гайсинчанам на Алеї Слави та Парку пам’яті.

   У заході взяли міський голова Анатолій Гук, заступник міського голови Ігор Пашистий, начальник відділу культури, молоді та спорту Микола Ричков, працівники закладів культури міста, члени громадських організацій, жителі громади.

    Присутні вшанували загиблих воїнів АТО/ООС, які віддали життя за мир, цілісність і незалежність України, та поклали квіти до Меморіального комплексу. Пам’ять борців за незалежну, соборну Україну учасники заходу вшанували хвилиною мовчання…

   Ми твердо переконані, що тільки в єдності наша країна зможе зберегти незалежність, яку відстоювало не одне покоління українців.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий