З нагоди 85-ї річниці з дня народження Героя України, поета Василя Стуса відбулося покладання квітів.

Гайсинчани до 85-річчя з дня народження Василя Стуса вшанували пам’ять великого земляка.

    Гайсинська земля свято шанує пам’ять про відомого земляка, великого свободолюбця, українського поета, перекладача, прозаїка, літературознавця, правозахисника, Героя України Василя Стуса. 

       6 січня 2023 року, в день, коли народився Василь Стус до села Рахнівка, аби вшанувати пам’ять про відомого поета завітали міський голова Анатолій Гук, заступник міського голови Ігор Пашистий, секретар виконкому Андрій Філімонов, начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков, представники громадськості та жителі села.

    Керівники громади поклали квіти та схилили голови біля пам’ятного знаку Герою України, борцю за свободу, патріоту, вірному сину Батьківщини Василю Семеновичу Стусу та відвідали його музей.

     Директор музею Василя Стуса Дмитро Омелянчук ознайомив керівництво з експонатами цього унікального музею, які розкривають життєвий та творчий шлях видатної людини.

    В музеї було оформлено виставку «Як добре, те, що смерті не боюсь я …», на якій представлено літературу про життєвий та творчий шлях поета Василя Стуса.

     Ім’я Стуса ввійшло в нашу історію, як важливий чинник національного пробудження й самоусвідомлення, стало символом духовної незламності й свободи.  

   На часі – глибоке пізнання власне поетичного доробку цього самобутнього митця, і не лише в українському літературному контексті, а й у загальноєвропейському.

     Василь Стус – наша національна гордість.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий