День Соборності в бібліотеках громади.

Книжкова виставка до Дян Соборності

    День Соборності України – державне свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

     З метою належного відзначення Дня Соборності України, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення українського народу, до знаменної події в бібліотеках громади були організовані книжкові виставки, виставки-панорами, експозиції книг.

     А саме книжкова виставка «Нам берегти тебе Соборну і єдину!» (Центральна бібліотека), «Соборність рідної землі – основа нації народу» (Бібліотека-філія с. Зятківці), «Україна, вільна, соборна, сильна» (Бібліотека-філія с. Карбівка), «День Соборності України – єднання сили й духу» (Бібліотека-філія с. Жерденівка), «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» (Бібліотека-філія с. Харпачка), «Нам берегти тебе, соборну і єдину» (Бібліотека-філія с. Чечелівка), «Соборність рідної землі – основа нації й народу» (Бібліотека-філія с. Степашки), виставка-хроніка «Вона наш вівтар, наша мрія, соборна, вільна Україна ( Бібліотека-філія для дітей м. Гайсин), «Хай квітне у віках – соборна Україна» (Бібліотека-філія с. Кисляк), «Соборність держави – єднання народу» (Бібліотека-філія с. Лад. Хутори).

   В бібліотеці-філії с. Жерденівка, Чечелівка, Кисляк було проведено години історичної пам’яті, години історії та патріотизму «Нам берегти тебе, соборну і єдину», «Одна єдина – соборна Україна», «Соборність держави – єднання народу».

https://www.facebook.com/100009036825893/videos/665166218731554/?idorvanity=161228972509674

  Бібліотечні працівники протягом тижня знайомили користувачів з представленими книгами, документами та публікаціями, які розповідають про події тих часів та висвітлюють ідеї побудови самостійної, соборної держави

   Також працівники та користувачі центральної бібліотеки та сільських бібліотек філій приєдналися до флешмобу, який був організований Українською бібліотечною асоціацією «Книжковий ланцюг єдності».

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий