В Гайсині вшанували пам`ять Героїв Крут.

Вшанування пам`яті Героїв Крут
     Бій під Крутами був успішним для оборонців української державності — наказ командування було виконано, стрімкий наступ ворога було зупинено і здійснено організований відступ, руйнуючи за собою колії й мости.
      День пам’яті Героїв Крут став для українців символом героїзму і самопожертви молоді в боротьбі за незалежність свого народу.
     Напередодні, 26 січня на Алеї Слави та Парку пам’яті відбулося покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам-гайсинчанам. В ньому взяли участь міський голова Анатолій Гук, заступник міського голови Ігор Пашистий, начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков, працівники закладів культури, громадських організацій.
     Згадали та вшанувалиподвиг юних захисників України, які у 1918 році на залізничній станції Крути вступили в бій з шеститисячною армією більшовиків. У нерівній боротьбі багатьох українських воїнів вбили. Але їхній подвиг не був марним: молоді вдалось стримати наступ ворога. Цей героїчний вчинок став прикладом мужності для багатьох наступних поколінь українців.
     Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.
    Керівники та жителі громади поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув за свободу України 105 років тому і тих, хто ризикує життям на сучасному фронті.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий