Успіхи гайсинських орієнтувальників в «Зимній лізі».

Успіхи гайсинських орієнтувальників в «Зимній лізі»
       Федерація спортивного орієнтування Львівської області постійно проводить відкриті змагання, як в літній , так і в зимовий час, на які запрошуються орієнтувальники з усієї України.
      Частими гостями на цих стартах є представники спортивного клубу ГрОТ, що діє при відокремленому підрозділі ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ.
     Ось і наприкінці січня наші спортсмени отримали запрошення стартувати в турнірі з оригінальною назвою «Зимна ліга». Турнір проводився у форматі дводенних змагань на дистанціях масстарту в урочищі «Чортові скелі» (28 січня) та спринту в мікрорайоні «Санта-Барбара»(29 січня).
       Цього разу склад команди був невеликим – всього п’ять спортсменів на чолі з тренером – Головою ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Ю.М. Охріменком.
    Незважаючи на це, а також складні погодні умови та значну конкуренцію (в змаганнях брало участь 165 орієнтувальників з 11 регіонів України), гайсинські орієнтувальники досягли значних успіхів. На окремих дистанціях воно вибороли чотири перших, три других та одне третє місце.
1.
1.
      В загальному заліку Ліги, перед останніми її етапами, які пройдуть в лютому, наші спортсмени Борова Катерина (група Ж-12) та Уманець Наталія (група Ж-45) займають в своїх вікових групах перші місця, Совенко Юлія (група Ж-18) – друге, Захарчук Владислава (група Ж-14) – третє, Рискальчук Дарина (група Ж-14) – четверте.
1.
        Це дає їм непогані шанси в підсумку завоювати призові місця для себе, клубу та Гайсинської громади.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий