В бібліотеці-філії для дітей відбулась пізнавально-оглядова екскурсія «Чарівний світ книги».

Всесвітній день читання вголос

     На пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівний світ книги», 2 лютого завітали учні 5-Г класу, ліцею № 7 м. Гайсин, мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї.

    Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції…
Книга – мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

    Саме про книгу йшла мова під час екскурсії. Тут дітей, зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Бібліотекар провела екскурсію бібліотекою. Завітавши на абонемент, учні дізналися про походження слова «Бібліотека», про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні, про «Правила поводження з книгою», та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити.

    У читальній залі на дітей чекало знайомство з книжковими виставками та Центром вільного доступу до мережі Інтернет.

   Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності, свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.

    Запрошуємо усіх жителів міста до бібліотеки–філії для дітей м. Гайсин, яка знаходиться за адресою: вул. Степана Бандери № 1.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий