До музею АТО м. Гайсин завітали учні школи.

Екскурсія до музею АТО м. Гайсин

     13 лютого на екскурсію до музею АТО м. Гайсин завітали учні 7-В класу ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 разом зі своїм класним керівником Мудрак Вікторією Іванівною.

    Юні відвідувачі уважно та з цікавістю слухали розповідь про новітню історію України останніх років – про боротьбу героїв Майдану та воїнів російсько-української війни, серед імен яких так багато знайомих.

          Неабиякий інтерес викликали у школярів зразки зброї та боєприпасів, особисті речі та військова амуніція, а також моделі військової техніки та макет Донецького аеропорту, виготовлені завідувачем Станції юних техніків м. Гайсин Ігорем Полярушем.

    Після завершення екскурсії в музеї діти виявили бажання відвідати виставку, присвячену періоду повномасштабної війни, організовану Волонтерським центром “Рух Нескорених”, на якій представлено деякі з експонатів нашого музею.

            Повага до нашої історії, вдячність та пошана до наших героїв, усвідомлення того, яку високу ціну ми платимо за волю й незалежність, стануть запорукою розквіту сильної та прекрасної європейської країни, яку будуватимемо разом після нашої перемоги!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий