У центральній бібліотеці відбувся День краєзнавства «Пізнавай історію свого краю».

Пізнай історію свого краю

    Кожній людині притаманна любов до рідного краю, «малої Батьківщини», як ми часто величаємо непримітну краплинку на карті, де з’явилися на світ. Чуття Вітчизни супроводжує нас усе життя і є одним із найсвітліших і найсвятіших.

    Час високих новітніх технологій, бурхливого попиту інформацій віддаляє молоде покоління від пізнання краси рідного отчого краю.

     Не кожна молода людина знає історію свого села, району, видатних людей минулого, а без пізнання і оцінки минулого немає майбутнього. Ті, хто творить новітню історію рідного краю, черпають натхнення з духовної криниці минулого.

     З метою виховання патріотичних почуттів любові до рідної землі, збагаченню духовного світу підростаючого покоління Гайсинська центральна бібліотека провела день краєзнавства «Пізнавай історію свого краю».

1.

       Бібліограф-краєзнавець Гайсинської центральної бібліотеки Валентина Голомовза для учнів класу 5-В ЗЗСО №4 на чолі з учителем Іриною Тарасюк розповіла про роботу бібліотеки в напрямку краєзнавчої діяльності, також презентувала історичну слайд – презентацію «Гайсинщина: події і цікаві факти».

        Учні переглянули виставку видавничої продукції Гайсинської ЦБ «Читай про свій край – це SUPЕР»

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий