В центральній бібліотеці відбулася презентація книги Юлії Давидко.

Презентація книги в центральній виставці

       Свою нову книгу під назвою «Пам’ять генів» презентувала читачам Гайсинської центральної бібліотеки авторка Юлія Давидко.

    До цієї книги увійшло 13 оповідань. У них авторці вдалося гармонійно переплести страждальну минувшину предків із сучасними трагічними подіями.

     Історії, записані зі слів очевидців та художньо переоформлені, вміщують розповіді про знищення радянською владою українського народу, його самоідентичності у ХХ столітті і продовження кривавої роботи у ХХІ столітті спадкоємницею «советів» – росією.

    Твори у збірці пахнуть дитинством, викликають мурахи по шкірі, гіркі сльози від розуміння того, що наш народ знищували віками, спеціально приглушуючи в ньому оту генетичну пам’ять. Вони змушують плакати, ще більше любити й цінувати те, що маємо.

   І дякувати тим, завдяки кому ми змогли вижити і зберегти свою ідентичність, яку нині знову виборюємо величезною ціною. За обкладинку взято картину «Код нації», яку подарувала автору столична художниця Альона Райда.

   Юлія Давидко присутнім розповіла історію створення книги, про генетичну пам’ять свого роду. Бібліограф-краєзнавець Валентина Голомовза підкреслила, що авторка крім написання книг, активно досліджує, популяризує і відтворює народні традиції, звичаї, обряди та декоративно – ужиткове мистецтво нашого краю.

1.

 

     Директор Гайсинської централізованої бібліотечної системи Наталя Обертинська подякувала автору за таку цікаву і потрібну книгу, яка буде необхідною для наших читачів, а особливо підростаючому поколінню для вивчення історії нашого рідного краю.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий