Мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні.

День Героїв Небесної Сотні

     День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

      На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.

       У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну – власне життя.

    Минає девять років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

       Сьогодні, 20 лютого, з нагоди вшанування пам’яті Героїв відбувся мітинг-реквієм. Віддати данину шани загиблим Героям прийшли представники міський голова Анатолій Гук, заступник міського голови Ігор Пашистий, голова районної ради Віталій Савчук, заступник голови районної ради Оксана Матвієнко,  начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков, учасники Революції Гідності, військовослужбовці, працівники структурних підрозділів міської ради, жителі міста.

1.

1.

      В своєму зверненні до учасників мітингу, міський голова  Анатолій Гук наголосив, що цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України, за яке і зараз український народ продовжує боротися з ненависним ворогом – росією. І сьогодні, кожного дня й щогодини, завдяки Збройним силам України, нашому героїчному народу Україна продовжує виборювати своє право бути незалежною, вільною державою.

    Присутні схилили голови в скорботі й пошані до Героїв Небесної Сотні та усіх захисників України, хвилиною мовчання пом’янули їх. Присутні поклали квіти та лампадки до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

      Молебень відслужив отець Ярослав з Храму св. Вмч. і Цілителя Пантелеймона. Зворушливо і проникливо звучала пісня про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто вийшов на Майдан та про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю.

 

1.

1.

      За право жити на своїй землі, українці заплатили  життям своїх синів. Але Герої не вмирають! І їхній подвиг живе у пам’яті кожного українця. Вони завжди будуть в наших серцях.

      Слава Україні! 

      Героям Слава! 

      Слава Небесній Сотні!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий