Гайсинські орієнтувальники взяли участь та здобули призові місця у ІІІ відкритих змаганнях з орієнтування в приміщеннях.

Гайсинські орівєнтувальники на ІІІ відкритих змаганнях з орієнтування в приміщеннях

     18 – 19 лютого в столиці нашої держави пройшли ІІІ відкриті змагання з орієнтування в приміщеннях присвячені Дню Святого Валентина.

    До числа 264 учасників з 9 регіонів України ввійшло і семеро спортсменів, що представляли спортивний клуб ГрОТ відокремленого підрозділу ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ. Очолював команду і, одночасно приймав участь в змаганнях, Голова ВП Юрій Охріменко.

      Орієнтувальники змагались на двох локаціях: в приміщенні школи І-ІІІ ступенів №25 Шевченківського району м. Києва (перший день) та в приміщенні факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів та природокористування України (другий день). Дистанції були настільки складними і заплутаними, що подекуди нагадували лабіринти.

    Але гайсинчани справились з труднощами обох дистанцій і показали себе з кращого боку, що дозволило їм за сумою (а саме так проводилось нагородження) вибороти 2 других (Анікеєнко Софія, група Ж-студенти, Рискальчук Дарина, група Ж-14) та 3 третіх місця (Совенко Юлія, група Ж-18, Уманець Наталія, група Ж-45, Охріменко Юрій, група Ч-55). Ще двоє гайсинських орієнтувальників Мельник Богдан та Нікітішин Тарас в групі Ч-студенти зайняли, відповідно, 4 та 10 місця.

1/

     На цьому зимовий сезон змагань в приміщеннях для орієнтувальників закінчується і вони виходять в рідну лісову стихію, де наших спортсменів, звичайно ж чекають нові перемоги.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий