Волейболістки Гайсинського “Колосу” взяли участь в щорічному обласному турнірі пам’яті першого директора Теплицької ДЮСШ Гижка В.Х

Гайсинська ДЮСШ
     Федерація волейболу Гайсинського району спільно з Теплицькою селищною радою 25 – 26 лютого провели щорічний обласний турнір пам’яті першого директора Теплицької ДЮСШ Гижка В.Х. та на підтримку Збройних Сил України серед чоловічих ветеранських, юнацьких та жіночих команд.
         До змагань жіночих команд було запрошено команду Гайсинського «Колоса».
     
      Запрошення було дуже доречним, адже вже наступного тижня наші волейболістки мають стартувати в чемпіонаті Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу 2023 року, і турнір в Теплику став гарним тренуванням для команди.
      В змаганнях були задіяні вісім провідних волейболісток – вихованок тренера Гайсинської ДЮСШ Н.М. Міщенко. Очолював команду голова ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ Юрій Охріменко. В такому складі наші волейболістки зіграли вперше, але це не завадило їм показати досить гарний рівень гри.
    У фіналі турніру гайсинчанки зіграли з хазяйками – командою Телика. Здобувши впевнену перемогу в першій партії, наші волейболістки, на жаль, у впертій боротьбі поступились у другій і третій, програли за партіями – 1:2 і зайняли, в підсумку, друге місце. Це вселяє надію на успішні старти наших волейболісток на обласних змаганнях.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий