З метою національно-патріотичного виховання користувачів в бібліотеках були проведені заходи до Дня спротиву окупації АР Крим та м. Севастополь.

День спротиву окупації АР Крим та м. Севастополь

      26 лютого відзначається День спротиву окупації АР Крим та м. Севастополь. В цей день ми шануємо героїзм та відчайдушність мешканців Криму, що не побоялись протистояти російським окупантам, вийшовши на мітинг на підтримку територіальної цілісності України.

      Бібліотечні виставки та публікації були організовані у бібліотеках системи: «Крим – це Україна» (бібліотеки  – філії с. Мар`янівка, с. Жерденівка, Рахни, Кисляк), тематичну виставку «Україна – єдина. Крим – це Україна» (бібліотека – філія с. Чечелівка), «Крим: історія і сьогодення» (відділ обслуговування юнацтва).

1.

1.

      На виставках були представлені книги, статті з газет та журналів, що висвітлюють події, які відбулися в Криму, про непохитність кримсько – татарського народу та їхні надії на повернення півострова до складу України, а також, цитати, ілюстрації та плакати з висловами: «Крим – це Україна».

1.

     Бібліотекар  бібліотеки – філії с. Губник  підготувала публікацію  з інформацією про наявну у бібліотеці книгу Тараса Березовця «Анексія: острів Крим». Юні користувачі бібліотеки – філії с. Чечелівка приєдналися до флешмобу «Крим – це Україна».

     Працівники відділу обслуговування підготували віртуальну виставку «Крим – це Україна», а бібліотеки – філії для дітей м. Гайсин  відео презентацію «26 лютого – День спротиву окупації АР Крим та м. Севастополь».

https://www.facebook.com/ufqcbycmrf/videos/877054403373010

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий