Відкриття меморіальної дошки підполковнику Ігорю Ігоровичу Селідбовському.

Відкриття меморіальної дошки підполковнику  Ігорю Ігоровичу Селідбовському.

      Сьогодні, 10 березня селі Куна відбулося відкриття меморіальної дошки нашому земляку, підполковнику Ігорю Ігоровичу Селідбовському, який загинув 27 червня 2022 року під час виконання бойового завдання.

         Дошка розміщена на будівлі сільського Будинку культури.

   Народився Ігор Ігорович 12 березня 1988 році в селі Мар’янівка, навчався в Кунянській школі. Із початку повномасштабного російського вторгнення підполковник Ігор Селідбовський перебував у м. Харків разом із побратимами із в/ч 3017.

      Раніше проходив службу у в/ч 3028 у м. Калинівка Вінницької області, де мешкав із сім’єю. 27 червня 2022 року, безжальна війна обірвала молоде життя нашого земляка. Проводжали в останню дорогу та поховали Ігоря на місцевому кладовищі у місті Калинівка.

     Напередодні, 21 червня Ігоря Ігоровича посмертно відзначили державною нагородою орденом “За мужність” ІІІ ступеня (Указ Президента України №431/2022).

      Герой віддав за рідну країну та українців найцінніше — своє життя за те. Ігор Ігорович не дожив до свого 35-річчя. Він так хотів жити, виховувати разом із дружиною доньку Соломійку, але клята війна все вирішила інакше…

      З нагоди відкриття меморіальної дошки зібралися родина загиблого та його побратими, педагогічний колектив та учні школи, друзі та односельчани.

1.

1.

   Участь у відкритті дошки взяли міський голова Гайсинської громади Анатолій Гук, заступник голови Ігор Пашистий, голова Гайсинської військової адміністрації Людмила Головашич, староста Кунянського старостинського округу Оксана Присяжнюк, начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков.

1.

    Під час церемонії відкриття перед присутніми зі словами скорботи та співчуття виступили міський голова Анатолій Гук, голова Гайсинської військової адміністрації Людмила Головашич, староста Кунянського старостинського округу Оксана Присяжнюк, командир військової частини з м. Калинівка, вчитель школи.

1.

1.

1.

     Пам’ять загиблого Героя вшановано хвилиною мовчання. Право відкрити меморіальну дошку було надано матері, батькові, дружині та доньці полеглого, керівництву громади.

1.

1.

     Військовий капелан Орест освятив дошку, а також відслужив панахиду за загиблим. Представники влади, родичі та всі охочі поклали до меморіальної дошки квіти. На завершення зібрання, як і на його початку, пролунав Гімн України.

     Мати полеглого захисника подякувала усім присутнім, що прийшли віддати честь і вшанувати світлу пам’ять її сина Ігоря.

     Сьогодні ідуть з життя найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.

       Ігор Селідбовський – наш Герой і пам’ять про нього у наших серцях і наступних поколінь житиме завжди.

    А зараз, боротьба триває. Кожен важливий на своєму фронті. Боремося! Не здаємося! Адже, життя найкращих представників українського народу, свідомих патріотів не повинно бути марною жертвою,

      Нехай Бог посилає батькам, дружині, маленькій донечці та всій родині Героя волю і витримку в їхньому великому горі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий