Відкриття памятної дошки Герою України Сергію Леонідовичу Котенку.

Відкриття памятної дошки Герою України Сергію Леонідовичу Котенку.

Герої не вмирають і не вмруть,

Героїв пам’ятатимуть віками .

        Пам’ять. Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне!

       Сьогодні знову в пам’яті зринає день, коли все місто розірвала страшна новина – в у бою під Запоріжжям загинув наш земляк, командир батальйону 9-го окремого мотопіхотного батальйону «Вінницькі скіфи» Сергій Леонідович Котенко.

      Це була перша трагічна звістка, яка підійшла так близько до нас, адже Сергія Леонідовича знали багато містян. Тому в скорботі перебувала вся громада.

      Сьогодні минає рівно рік, як перестало битись серце нашого Героя, вірного сина народу України люблячого сина та чоловіка, турботливого батька та дідуся.

      Йому судилося принести найвищу жертву за Україну, за незалежність та майбуття – віддати власне життя.

     16 березня 2022 року Указом Президента №139/2022 Сергію Леонідовичу було присвоєно звання Героя України. 23 серпня Президент України Володимир Зеленський під час ветеранського та волонтерського форуму вручив орден «Золота Зірка» родині Героя України Сергія Котенка.

     У першу річницю загибелі, 9 березня біля Алеї Слави Героям-землякам біля міського Будинку культури відбулося відкриття пам’ятної дошки Герою України Сергію Котенку.

     Вшанувати пам’ять Сергія Леонідовича прийшли його рідні та близькі, народний депутат України Микола Кучер, керівники міста, громади та району, побратими Героя, засоби масової інформації та жителі міста.

1.

      Урочисте відкриття розпочалось із виконання Державного Гімну України, підняття та хвилини мовчання за загиблим Героєм.

1.

     Багато слів подяки та шани родині Героя висловив народний депутат Микола Кучер, міський голова Антолій Гук, голова районної військової адміністрації Людмила Головашич.

1.

1.

     Відкрили пам’ятну дошку родина та керівники міста. Вони та всі присутні поклали квіти та низько схилили голови на знак великої шани та вічної пам’яті.

    У виконані тріо міського Будинку культури прозвучала пісня «Журавлі».

    Отець храму Св. Вмч. і Цілителя Пантелеймона ПЦУ Ярослав Вольвин освятив дошку та помолився за упокій душі загиблого Героя.

    Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Світла пам’ять про Сергія Леонідовича– назавжди залишиться з нами. Він з пам’ятної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом жителів міста, громади та нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий