Мітинг до 79-ї річниці визволення Гайсинщини від німецько-фашистських загарбників.

Мітинг до визволення

     14 березня, в Гайсинській громаді відбувся мітинг пам’яті з нагоди 79 річниці визволення Гайсинщини від німецько-фашистських загарбників за участі міського голови Анатолія Гука, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігоря Пашистого, комісара Гайсинського районного РТЦК та СП Сергія Стоколоса, голови Гайсинської районної ради Віталія Савчука та його заступниці Оксани Матвієнко, начальника відділу культури, молоді та спорту Миколи Ричкова, ветеранських організацій та ін.

         Пам’ятною незабутньою датою увійшло в історію Гайсина 14 березня 1944 року. Цей день є святом болю і радості, святом торжества життя над смертю. Шлях до такого свята був не простий. Він пролягав через великі, кроваві битви нашої армії за звільнення рідної землі, в тому числі і Гайсинської землі від німецько-фашистської навали.

         Майже 32 місяці – з 22 липня 1941 року по 14 березня 1944 року йшла німецько-радянська війна на території Гайсинщини.

     Лилася кров, нищились матеріальні і культурні цінності, духовні надбання народу. У боях брали участь мобілізовані і добровольці, чоловіки і жінки, робітники і селяни, атеїсти і віруючі, люди різних поколінь, національностей, професій. На захист рідної землі стали всі – навіть, діти!

      Ми уже пересвідчилися, що історія повторюється! В минулому році нашу державу знову спіткала повномасштабна війна, і знову весь український народ чинить спротив ворогу.

         Ми низько вклоняємося кожному добровольцю! Ми у непоправному боргу перед нашими Збройними Силами та усіма військовими формуваннями! Ми все пам’ятаємо! Ми непохитно тримаємо стрій та працюємо на Перемогу! Вистояли –поборимо! Побороли фашизм – поборимо і рашизм! Слава Україні!

         Ми пам’ятатимемо вічно усіх, хто поклав на жертовник існування української нації свої життя.

       Вічна пам’ять полеглим захисникам та захисницям у Другій світовій війні та у військовій боротьбі з російською федерацією.

        Герої не вмирають…

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий