«Слава Шевченка – слава України»

Шевченківські дні

        Кожного року 9 березня українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина – Тараса Григоровича Шевченка.

          В цьому році минає 209-та річниця від дня народження славетного поета та художника.

Живи, поете, в бронзі, в граніті

Живи поете, в пам’яті людській,

Живи в піснях, живи у «Заповіті»,

У слові праведнім, у славі віковій!

         Все життя поета було сповнене любові до України та свого народу. В творчому ддоробку Великого Кобзаря твори пронизані болем за долю рідної землі.

     Сьогодні у Гайсині біля погруддя славетному Кобзарю Тарасу Шевченку відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування 209-ої річниці від дня його народження.

          До заходу долучилися керівники міста та району, засоби масової інформації, представники громадськості міста.

     Присутні вшанували пам’ять Великого українського поета, письменника, художника Тараса Шевченка. Це людина, без якої важно уявити українську культуру. Людина, яка стала символ чесності, безстрашшя, справжньої любові до України.

1.

1.

       На знак шани і пам’яті великого генія українського народу керівники та присутні поклали квіти до підніжжя погруддя Кобзарю. Цього дня шанувальники видатного поета декламували його вірші та співали пісні на його вірші.

         Над містом пролунала пісні на слова поета «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні народного аматорського хорового колективу імені Михайла Горошка та «Сонце гріє вітер віє», яку милозвучно виконав дует міського Будинку культури у складі Дарії Кучерук та Олі Захарової.

      Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко назавжди залишатиметься у пам’яті нащадків. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять видатного генія українського народу.

      Тарас Шевченко… Такий великий, що бути більшим не можна. Як Україна! Як світ! Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом. І на сторожі правди, любові і честі стоїть його слово. «Все йде, все минає», – сказав

       Тарас Шевченко, але сам він залишатиметься безсмертним, допоки живе Україна. Ім’я цієї людини є уособленням непереборної волі, сили духу, пророчого дару.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий