Успішний виступ Гайсинських орієнтувальників у «Зимній лізі».

334795036_1325718048160335_1079611942392599221_n

       Справжнім випробуванням для провідних спортсменів-орієнтувальників стали змагання під промовистою назвою «Зимна ліга» («Холодна ліга»).

           В найскладніші для орієнтувальників – зимові місяці, спортсмени зі всієї України з’їжджались до Львова, щоб визначити найсильніших.

          І хоча заключні, 5-ий та 6-ий етапи, відбулись формально вже навесні 11-12 березня, проте Львів зустрів гостей, серед яких було і шестеро гайсинчан холодним дощем, снігом та морозною погодою. Якщо врахувати, що для фінальних етапів Ліги організатори обрали напевно найскладніші дистанції Львівщини – «Медова печера» та «Пеньки» стане зрозуміло, що нашим землякам було ой як непросто, як, власне, і всім 127 учасникам змагань.

     На жаль захворіла основна «зірочка» гайсинського спортивного орієнтування Софія Анікеєнко, яка змогла стартувати лише на одній дистанції. Проте її замінили інші спортсменки, які брали старт на різних етапах ліги.

      Таким чином, коли було підведено загальні підсумки Ліги, одразу троє представниць спортивного клубу ГрОТ відокремленого підрозділу ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (Голова – Охріменко Ю.М.) вибороли призові місця. Третє місце в групі Ж-18 виборола Юлія Совенко. А двоє спортсменок – Наталія Уманець (група Ж-45) та Катерина Борова (група Ж-12) за сумою шести етапів стали переможницями змагань Ліги, що є безсумнівним успіхом для нашого скромного клубу.

       На цьому зимовий змагальний етап завершено і попереду одні з найсерйозніших змагань цього спортивного року – чемпіонат України, який пройде 30 березня – 2 квітня в закарпатському Мукачево.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий