І кожне слово його про Україну. Шевченківські дні в бібліотеках громади.

Книжкова виставка до Шевченка

   Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка. Всюди, де лишень живуть українці, згадують у березні свого пророка…

     Вірші Великого Генія українського народу повинен знати кожен, адже «Кобзар» – це друга Біблія для українців.

       Тарас Григорович Шевченко – найвеличніша постать в історії українського народу. Він – геніальний поет, прозаїк, драматург, майстер пензля, гравер, мислитель.

    Працівники центральної бібліотеки організували книжкову виставку «У кожній думі Кобзаря живе могутня Україна» та підготували віртуальну виставку «Єднаймо душі словом Кобзаря», яка знайомить з творчим доробком поета, а також з його стражденною долею.

         Відділ обслуговування юнацтва пропонує виставку – посвяту «Шевченко в нашій оселі».

       Видання окремих поезій, поем, прозових творів, повне зібрання творів поета були представлені на виставках в сільських бібліотеках-філіях – «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля!» (бібліотека – філія с. Губник), «Шевченко – символ України» (бібліотека – філія с.Гунча), «З доріг віків, здолавши втому, він в отчий край вернувсь назад…» (бібліотека – філія с.Жерденівка), «Тарасове слово живе у народі» (бібліотека – філія с.Зятківці), «Живе Тарасове слово» (бібліотека – філія с.Карбівка), «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе» (бібліотека – філія с.Кисляк), «І мертвим, і живим, і ненародженим» (бібліотека – філія с.Крутогорб), «Всесвітня велич Кобзаря» (бібліотека – філія с.Чечелівка), «Ми тебе не забули, Тарасе» (Бібліотека-філія с. Кіблич), “Пророчий голос Кобзаря” (Бібліотека-філія с. Лад.-Хутори).

     1.

    Відеоролики з записами читання поезій Тараса Шевченка користувачами представлені на сторінках бібліотек – філій сіл Жерденівка, Марянівка, Чечелівка та бібліотекаря бібліотеки – філії с.Кисляк.

   У бібліотеці – філії для дітей м. Гайсин відбувся літературний відеофлеш «Слово про Великого Тараса», організований працівниками для учнів 6 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 м. Гайсин. Під час заходу діти здійснили подорож сторінками життя та творчості Шевченка. Присутнім цікаво було дізнатися про дитячі роки відомого митця, про його життєвий шлях.

      Вони переглянули відеопрезентацію «Читаємо Кобзаря». Доповнила захід книжкова виставка «Ніжно вплітається в гомін Дніпра добре і щире Шевченківське слово», на якій розміщено матеріал з багатьма цікавими фактами з життя та творчості генія українського народу.

    Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий