Гайсинські волейболістки стали переможницями чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос».

Гайсинські волейболісти - чемпіони

     18 березня в м. Липовець пройшов фінал чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд.

     У фіналі взяли участь чотири кращих «колосівських» команди Вінниччини: призер всеукраїнських змагань – команда Северинівської громади, хазяйки турніру з Липовецької громади, а також команди Оратівської та Гайсинської територіальних громад.

         Команда гайсинчанок вважалась одним з фаворитів турніру, адже основу її склали колишні вихованки одного з кращих дитячих тренерів Вінниччини Наталії Миколаївни Міщенко. Команда має стабільний склад та постійно тренується. Але ніхто з учасників турніру не думав, що перевага нашої команди буде аж настільки значною.

      Три гри – три перемоги, всі з рахунком 2:0, дев’ять набраних очок проти п’яти в команди оратівчанок, яка зайняла друге місце та чотирьох – у команди Липовця (треті).

   Всі присутні відзначили командний дух та налаштованість на перемогу, гарний спортивний настрій наших волейболісток. Кожна зі спортсменок внесла свій вклад в перемогу.

    Серед наших волейболісток не було основних і запасних, а була справді КОМАНДА. До неї входили такі спортсменки: Мазна Ольга, Антоненко Ірина, Чорномаз Вероніка, Личакова Юлія, Молодик Софія, Кривицька Катерина, Чорномаз Вероніка, Раптова Богдана. Тренери команди – подружжя Наталія Миколаївна та Михайло Дмитрович Міщенки. Оргкомітетом змагань кращою в нашій команді визнано її капітана Вікторію Чорномаз.

        Команда – переможниця дякує за підтримку в участі та підготовці до змагань Гайсинську міську раду (голова – Гук А.І.), відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради (начальник  – Ричков М.Л.), ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (голова – Охріменко Ю.М.), за надані спортивні зали для тренувань – керівникам ЗЗСО №6 м. Гайсин (Мигидюк О.Д,) та с. Куна (Брагар І.В.), беззмінному фотокореспонденту – матері волейболісток Віки та Ніки Чорномаз – Наталії Василівні, сім’ям наших спортсменок, які підтримують їх захоплення волейболом.

     Тепер,як переможниця обласних змагань наша команда буде готуватись до Всеукраїнської першості ВФСТ «Колос».

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий