Вічна пам’ять самобутньому художнику Миколі Феодосійовичу Ластовці.

Ластовка Микола Феодосійович
      28 березня перейшов у інший світ Микола Феодосійович Ластовка – самобітній художник, актор народного театру, учасник народного хорового колективу ім. М. Горошка та хору ветеранів.
    Народився Микола Феодосійович у Бершадському краї. На його долю, як і багатьох його однолітків, випало нелегке воєнне дитинство, голодомор 1947 року.
      Згодом родина переїхала на Гайсинщину. У 1944 року Микола Феодосійович розпочав навчання у місцевій школі №4. Після школи вступив до Київської сільськогосподарської академії на факультет механізації сільського господарства.
     По закінченні академії Микола Феодосійович повернувся у Гайсин. Тут він працював інспектором держнагляду по техніці безпеки, механіком з будівництва ракетних баз і учителем праці в рідній школі №4, де понад 40 років навчав учнів.
    Лише вийшовши на заслужений відпочинок, зміг Микола Феодосійович віддатись улюбленій справі – малюванню. Він був аматором і ніколи не навчався у художній школі, а премудрості малювання вивчав самотужки.
    Його роботи неодноразово презентували на районних та обласних виставках декоративно-прикладного мистецтва.
Відділ культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради та працівники культури щиро співчувають рідним, близьким і знайомим з приводу смерті Миколи Феодосійовича.
     Нехай добрий, світлий спомин про майстра, учителя назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий