Майстер-клас для учасників гуртка «Співуча глина».

Майстер-клас з гончарства від Тетяни Шпак

     30 березня директор музею гончарного мистецтва(музею-садиби братів Герасименків), Заслужений майстер народної творчості Тетяна Шпак завітала до місцевої школи.

         Тетяна Іванівна часто відвідує гурток «Співуча глина», який діє при ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Бубнівка.

     І в цей раз вона в кімнаті-музеї Міщенко Фросини Іванівни  розповіла педагогічним працівникам та учням школи історію та значення кераміки, а також ознайомила з елементами розпису бубнівської кераміки. А також розповіла присутнім нову інформацію про творчий шлях нашої видатної майстрині гончарного мистецтва Фросини Міщенко.

     Потім провела  майстер-клас з гончарства. Усі охочі мали можливість спробувати зробити гончарний виріб та розмалювати глиняну заготовку.

1.

     Вчителі та учні спершу слухали майстриню, а потім спробували себе у цьому ремеслі. Майстриня показувала як правильно замішувати глину, витягувати та виробляти посуд.

1.

     Кожному бажаючому вона допомагала зробити власний виріб. В когось вийшло краще, в когось на якомусь етапі ламалося, але свій перший глиняних посуд усі забрали додому на згадку.

1.

    Під керівництвом майстрині за невеличкий проміжок часу учасники майстер-класу перетворювали грудочку м’якої глини на свій власний витвір – глечик, горнятко чи вазончик.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий