Музей АТО відвідали учні ЗЗСО І-ІІІ ст. села Чечелівка.

341836385_3380395458887477_4041954221701451001_n

      17 квітня до музею АТО м. Гайсин завітали учні 9, 10 та 11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. села Чечелівка.

   На екскурсії школярів супроводжували завуч із виховної роботи Альона Володимирівна Лічманюк, класний керівник 9 класу Ніна Володимирівна Колотуха та вчитель захисту України Анатолій Олексійович Крещенко – досвідчений військовослужбовець.

     Він в ході ознайомлення з експонатами та воєнними трофеями доповнював розповідь екскурсовода професійними коментарями та власними спогадами, що зробило зустріч ще більш цікавою та пізнавальною.

    Юні відвідувачі мали змогу пригадати історію нашої країни останніх років, послухати розповіді про героїв-земляків, які брали участь в Революції Гідності, а також з 2014 року захищали Україну в АТО/ООС і продовжують боронити рідну землю в повномасштабній російсько-українській війні, ознайомитися із зразками зброї, військового спорядження, особистими речами захисників Гайсинщини, розглянути моделі військової техніки та макет Донецького аеропорту, які представлено в музеї.

1.

    Учні Чечелівської школи з перших днів російсько-української війни всіма силами допомагають нашим захисникам і захисницям, тож і на екскурсію прийшли не з порожніми руками – принесли печиво, чай, та каву для воїнів, які буде відправлено на передову.

   Бережемо пам’ять заради майбутнього!

   Віримо в перемогу!

   Все буде Україна!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий