День народження детективного жанру в бібліотеках громади.

День народження детективного жанру в бібліотеках громади.

   Детектив – чи не єдиний жанр, який має визначений день народження. Він народився разом з публікацією оповідання «Вбивство на вулиці Морг» Едгара Алана По, яке вийшло у часописі Graham’s Magazine (Філадельфія, США) 20 квітня 1841 року.

   Детектив - один з   найпопулярніших  літературних жанрів.

       Захопивши увагу читачів багато років тому, він не відпускає її й до сьогодні. Скільки часу існує детектив, стільки й цікавить людину його феномен.

      Читання детективів розвиває інтелект, логічне мислення, спостережливість та увагу, кмітливість і вміння швидко приймати рішення. Датою народження детективу вважається 20 квітня 1841 року, коли було опубліковано оповідання “Вбивство на вулиці Морг” Едгара Алана По.

    Для всіх шанувальників детективного жанру відділ абонемента центральної бібліотеки представив виставку одного жанру «Детектив іде по сліду». На виставці розміщено широку палітру книг: від творів класиків до сучасних українських та світових майстрів.

     Також у відділі обслуговування юнацтва було проведено бесіду «Знайомство по –новому. Знайди книгу на полиці».

     Дитячий детектив — один із найбагатших та найрізноманітніших жанрів, який приваблює юних читачів не лише таємницею, яку потрібно розгадати. Дитячі детективи сповнені не тільки цікавими історіями, розслідуваннями і інтригами. Для юних читачів в бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин був оформлений перегляд «Цікаві таємниці з бібліотечної полиці».

    В сільських бібліотеках-філіях сіл Крутогорб, Степашки, Гунча були організовані виставки та перегляди літератури «Хай живе детектив», «Детективи розслідують», «Сучасний детектив».

   До детективів весь час повертаються, перечитують їх, із величезним задоволенням дивляться екранізації. Завжди актуальною, на жаль, залишається проблема злочину та кари. Детективний жанр дуже популярний серед читачів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий