Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам’ять …Тематична зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

Тематична зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

     Чорнобиль – чорний біль нашої землі. 1986-ий – рік, який приніс кожному найважчі випробування. Не можна не згадувати ті події без особливого хвилювання і великої вдячності тим, хто першими вступили в боротьбу за ліквідацію наслідків аварії, жертвуючи своїм здоров’ям, а іноді й життям. Їх подвиг вічний, їх обличчя будуть пам’ятати наші нащадки.

     26 квітня у міському Будинку культури відбулась тематична зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. На заході були присутні міський голова Анатолій Гук, голова Гайсинської районної військової адміністрації Людмила Головашич, голова Гайсинської районної ради Володимир Савчук, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Поворознюк.

     В день пам’яті Чорнобильської трагедії від учасників зібрання була пропозиція покласти квіти до пам’ятного знаку чорнобильцям у Сквері Слави.

    До всіх присутніх звернувся міський голова Анатолій Ілліч. В своїй промові він подякував ліквідаторам та вручив грамоти за їх героїчний подвиг.

     Голова районної військової адміністрації Людмила Головашич та голова районної ради Володимир Савчук у своїй промові звернулись до ліквідаторів аварії на ЧАЕС з побажаннями добра, миру та перемоги.

    Голова спілки чорнобильців Микола Поворознюк вручив грамоти ліквідаторам та подякував за активну життєву позицію членів спілки «Союз Чорнобиль».

    Аматори сцени міського Будинку культури подарували усім присутнім музичні вітання.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий