Родичам загиблих військових із Гайсинської громади вручили ордени «За мужність».

Орден "За мужність" Танасійчук Дмитро

      28 квітня ордени “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) вручили родинам загиблих захисників з Гайсинської громади —  Танасійчуку Дмитру Ігоровичу та Іщуку Олексію Олексійовичу.

          Нашим Героям, землякам, воїнам, які боролися і віддали найдорожче в боротьбі за свободу.

         Старший солдат Танасійчук Дмитро Ігорович народився 29 травня 2000 р. у с. Марківка Гайсинського району, де в Закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 2 здобув повну середню освіту. Згодом закінчив Віртуал та отримав спеціальність автослюсар 4-го розряду, після – пішов працювати в Підприємстві ТОВ «ПК «Зоря Поділля». Але не зміг бути осторонь захисту Батьківщини – 19 жовтня 2020 року був призваний Гайсинський Ртцк та Сп на військову службу за контрактом до лав ЗСУ.

        Доленосного 24 лютого 2022 року солдат Танасійчук першим разом із побратимами зустріли ворога на передовій.

     Чинячи відчайдушний спротив та стримуючи наступ ворога у ті найтяжчі перші години, перші дні опору – 21 річний військовослужбовець прийняв свій останній бій – 26 лютого 2022 року.

      Його подвиг і безстрашність не залишилися в забутті, а життя стало прикладом мужності, героїзму, патріотизму, любові до рідної землі, до України. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2022 року № 614 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджується солдат Танасійчук Дмитро Ігорович, на невимовний жаль, посмертно.

      Олексій Олексійович народився 10 липня 1988 року в м. Гайсин. Повну середню освіту здобув у ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2. Після випуску проходив строкову військову службу в Збройних Силах України, яку згодом вирішив продовжити вже за контрактом у в/ч А0707. З 2013 по 2020 рік працював у Приватному акціонерному товаристві МХП «Наша Ряба».

    19 жовтня 2020 року був призваний Гайсинський Ртцк та Сп на військову службу за контрактом у в/ч А1619. Повномасштабне вторгнення 24 лютого разом із побратимами 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка в/ч А1619 гідно зустрів на полі бою.

     Через 4 дні, 28 лютого 2022 року, під час оборони м. Миколаїв, старший сержант Іщук Олексій поклав своє життя за майбутнє сім’ї в мирній Батьківщині…

    Указом Президента України від 24 серпня 2022 року № 614 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджується старший сержант Іщук Олексій Олексійович, на жаль, посмертно.

    Схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю та поділяємо невимовну скорботу рідних та близьких. Герої. Захисники. Патріоти. Вічна пам’ять.

       Вічна пам’ять тим, хто віддав у цій війні найцінніше.

      Шана та щоденна вдячність тим, хто виконав свій обов‘язок і повернувся з поля бою.

      Слава всім, хто воює й працює заради того, щоб Україна жила.

Слава всім нашим воїнам – кожному й кожній!

Слава Україні!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий